Багато підприємств на сьогодні розробляє і виробляє безконтактні вимикачі: індуктивні, ємнісні, оптичні, герконові, готові рішення в області сенсорики для автоматизації технологічних процесів і промислової автоматики, що застосовуються в різноманітних виробництвах та його галузях. Безконтактні вимикачі і датчики, розроблені нашими фахівцями, функціонують з високою надійністю на багатьох підприємствах.

Що таке безконтактний вимикач?

1. Основне визначення - позиційний вимикач з рухомою частиною без механічного контакту.

2. Альтернативне визначення: Безконтактний датчик - це пристрій, що визначає наявність або відсутність контрольованого об'єкта (або значення фізичної величини) в заданому просторі безконтактним способом.

Існує багато БЕЗКОНТАКТНИХ ВИМИКАЧІВ І ДАТЧИКІВ наступних типів:

Індуктивні датчики

Датчики реагують тільки на метал. Застосовуються в якості вимикачів для контролю положення рухомих частин механізмів. Найпопулярніший і широко використовуваний безконтактний вимикач в промисловості. Недорогий і надійний. Застосовуються в АСУТП як КВП.

 Відстань спрацьовування - десятки міліметрів.

Цікаво про індуктивних датчиках.

Різноманітні конфігурації датчиків, сенсорів

Різні діаметри різьби М04,М05,М06,М08,М12,М14,М16,М18,М24,М30

Ємнісні безконтактні вимикачі

Ємнісні вимикачі - спрацьовують НЕ тільки на метал, але і на воду, дерево, пісок і т.д. Контролюють наявність, відсутність, а також рівень рідини і сипучих матеріалів в трубі або резервуарі. Дані безконтактні вимикачі використовуються в системах управління як сигналізаторів.

 Відстань спрацьовування - приблизно в 1,5 рази більше ніж у індуктивних.

Різноманітні конфігурації датчиків, вимикачів, сенсорів

Різні діаметри різьби М12, М18, М30 і т д. також прямокутні.

Оптичні вимикачі безконтактні

Оптичні датчики - спрацьовують при перекритті інфрачервоного випромінювання непрозорим об'єктом та застосовують на автоматичних лініях. Наша компанія виготовляє три типи оптичних датчиків:

 Тип Т - «бар'єрний» - так звана рознесена оптика: приймач і випромінювач в різних корпусах

Тип R - «ретрорефлекторний» - спрацьовує на відображення від рефлектора (катафот, світлоповертаюча плівка і т.д.)

Тип D - «дифузний» - спрацьовує на відображення від об'єкта

Відстань спрацьовування - десятки метрів.

Цікаво про оптичні датчики, різні діаметри різьби М12, М18, М30 та прямокутні корпуси

Герконові вимикачі безконтактні.

Герконові датчики - спрацьовують на постійне магнітне поле.На основі герконів виготовляють датчики рівня рідини, датчики положення штока циліндра, датчики для ядерних реакторів і багато іншого.

Датчики спеціального призначення - безконтактні вимикачі розроблені для особливих умов експлуатації.

- Датчики на високий тиск;

- Датчики для вибухонебезпечного середовища;

- Датчики на високі і / або низькі температури;

- Датчики для автотранспорту;

- Індуктивні датчики з аналоговим виходом;

- Датчики контролю швидкості.

Перш ніж купити безконтактні вимикачі і датчики, слід врахувати деякі параметри:

Ступінь впливу пилу і вологи

температура експлуатації

агресивність середовища

Тип обладнання, в якому буде експлуатуватися датчик.

Також Вас можуть зацікавити БЕЗКОНТАКТНІ ДАТЧИКИ - електронні пристрої, перетворюють взаємне безконтактне розташування зовнішнього об'єкта і чутливої частини датчика в комутуючий сигнал.

Індуктивні безконтактні датчики з аналоговим виходом.

Індуктивні датчики з аналоговим виходом - створюють електромагнітне поле в зоні чутливості датчика, що реагує на наближення (видалення) до активної поверхні металевих предметів і перетворює значення цієї відстані в аналоговий (безперервний) сигнал по струму і / або напрузі з лінійною залежністю.

Індуктивні датчики контролю швидкості - контролюють частоту обертання і руху транспортера, конвеєра, норій.

Датчики контролю частоти так само їх називають вимикачі обертання, індуктивні вимикачі порогової частоти, індуктивні перетворили переміщення, вимикачі контролю мінімальної швидкості. Ці перетворювачі переміщення застосовують для контролю обертання механізмів, таких як конвеєри, електродвигуни, транспортери, елеватори. Елементом управління часто бувають лопаті, зуби шестерні або металеві виступи.

Вони контролюю як рух так і аварійну зупинку. Вимикач контролю швидкості можна застосовувати як обмежувач швидкості. Це звичайний індуктивний безконтактний вимикач, але в нього встановлена схема контролю частоти імпульсів. На індуктивному перетворювачі переміщення встановлюють необхідну контрольовану порогову частоту, таким чином вимикач реагує на обертання об'єкта, частота якого більше або менше заданої.

Якщо частота нижче порогової, вимикач відключає навантаження, яка підключена до нормально відкритого контакту (ПЗ), і підключає до нормально закритому (НЗ). На датчику можна регулювати затримку початкового спрацьовування, це дозволяє контрольованому об'єкту набрати обертів потрібно частоти. Це затримка може бути від 1с до 10с. Діапазон контрольованих частот може бути від 0.1-2.5 Гц і 2-50 Гц


купить вимикач, датчик приближения купить Украина, Киев купить датчик Сенсор, Датчик Теко купить Днепр, резьба м30 м12 м08 увеличенное позиционирование объекта