Добрий день, дорогий партнер! Конструктори і інженери ТЕКО підготували для вас новий дайджест рішень автоматизації промислового обладнання. Рішення розроблено з урахуванням складності умов експлуатації контрольно-вимірювального обладнання та відповідають на завдання:

  • контролю положення робочих органів та механізмів
  • контролю та вимірювання рівня
  • контролю і вимірювання кута відхилення
  • контролю швидкості
  • аварійного вимкнення та безпеки

Приємного вам читання!

Практика використання шиберних засувок на виробництві показує затребуваність в контролі їх положення. Визначення позиції шибера допомагає забезпечити автоматичне відключення двигуна і захистити привід або саму заслінку від поломки. Автоматизоване рішення це завдання в нашому огляді.

                           Автоматичний БЕЗКОНТАКТНИЙ КОНТРОЛЬ ПОЛОЖЕННЯ шиберні засувки

Практика використання шиберних засувок на виробництві показує затребуваність в контролі їх положення. Визначення позиції шибера допомагає забезпечити автоматичне відключення двигуна і захистити привід або саму заслінку від поломки.

Контроль заслінки шибера актуальний при транспортуванні рідких сумішей і мас по трубопроводу, при перекритті небезпечних середовищ, під час вивантаження зерна з бункерів і силосів, при відкритті печей для розігріву поковок, і в інших виробничих процесах.

Положення клина прийнято визначати за допомогою індуктивних безконтактних датчиків положення: або безпосередньо, контролюючи сам клин, або побічно: контролюючи привід, керуючий рухом клину. Другий варіант затребуваний там, де шибери вбудовані в трубопровід.

Контролюйте стан шиберной засувки в тих процесах,
які актуальні для Вашого виробництва:

Пуск / зупинка потоку продукту в трубопроводі:
У молочній промисловості (В системах розподілу пара і повітря) 

В целюлозно-паперової промисловості (При пуску / зупинки потоку продукту)

В інших харчових галузях
(При переміщенні по трубах рідких продуктів, відходів виробництва)


У нафтогазовій галузі
(В транспортуванні нафти і нафто утримуючих продуктів, а також відходів виробництва)

В горно-добывающей промышленности
(сбор, перекачка, слив шлама)

В жилищно-коммунальном хозяйстве и в системах фекальных отсосов
(при управлении движением канализационных стоков)

У цементній промисловості

(При транспортуванні цементної суспензії)

Для зазначених завдань рекомендуємо індуктивні датчики положення виробництва «ПГ СЕНСОР». Оберіть   датчики відповідно до технічних характеристик.

                   Подача зерна з танка, силосу і бункера елеватора:
У виробництві пива
(Контроль рейкової бункерній засувки, контроль варильного порядку для відліку заходів зерна)

на птахофабриках
(Контроль шибера при подачі зерна з бункерів)

На борошномельних заводах

(Контроль заслінки на виході зерна з бункера)

Для автоматичного відключення приводу в перерахованих операціях використовуйте індуктивні датчики «ПГ СЕНСОР». У вибухонебезпечних умовах рекомендуємо установку індуктивних датчиків NAMUR. 

                      Огорожа людини і механізмів від небезпечних середовищ

У металургії

 Рекомендуем установку високотемпературних датчиків «ПГ СЕНСОР», наприклад, ISN IT7P-11-25-LZ-G, для контролю положення заслінки шибера, що відкриває / закриває піч для розігріву поковок. Датчик подає сигнал про відкриття заслінки, і нагрівальні елементи печі автоматично відключаються. Це дозволяє Вам убезпечити від перегріву інше устаткування, що знаходиться поруч з піччю. При цьому сам датчик витримує температуру до + 120 ° С

У хімічній промисловісті

Для вирішення подібніх Завдань використовуємо індуктівні датчики ПГ «СЕНСОР» в Спеціальному віконанні: датчики високого ступенів герметічності, например, ISB A41A8-31N-5-LZ, вібухобезпечні датчики, наприклад, ISB AF2A-2-N, вісокотемпературні, наприклад, ISB A42A8-11G -5-LZ-H.

Встановлюючи датчики ПГ «СЕНСОР, Ви забезпечуєте виробництво якіснімі інструментами автоматизації - вся продукція ПГ «СЕНСОР  має гарантію.
Ви скорочуєте срок поставки: готова продукція вже на складі
Крім індуктівніх датчіків ПГ «СЕНСОР розроблює та виготовляє магніточутліві, ємкістні та оптичні безконтактні вимикачі. А також датчики за спеціфічними, індівідуальними заявками. 

Приділяючи пильну увагу вимогам міжнародних стандартів і гігієнічному виконання контрольно-вимірювальних приладів ми підготували ряд рішень для автоматизації виробничих процесів в харчовій промисловості:

Які завдання покладено на конвеєрний аварійно-тросовий вимикач? Головним чином це завдання забезпечення безпеки:

  • блокування пуску і екстрений останов конвеєрних приводів в разі виникнення аварійної ситуації
  • контроль несанкціонованого розкриття огороджень
  • можливість використання в місцях, де неприпустимо застосування захисних механічних огорож.

І важливою складовою завдання є безперервність цього процесу. Запобігти простої допоможе правильно підібране контролююче обладнання.

Контроль швидкості стрічки в умовах обмеженого простору - завдання не з простих. А якщо ще й ковші не  є металевими? Ми пошукали рішення і оцінили перспективність кожного з них.

Що з цього вийшло - читайте в авторській статті конструктора НПК ТЕКО в новому розділі Білі книги.

При транспортуванні матеріалів стрічковими конвеєрами нерідкі випадки сходу робочої і порожньої гілок стрічки в бік від поздовжньої осі конвеєра. Це є однією з причин передчасного зносу стрічки, прокидання матеріалу зі стрічки на грунт і збільшення затрат ручної праці з обслуговування конвеєра. Рішення з автоматизованого контролю сходу конвеєрної стрічки покликані нівелювати ці ризики. Подробиці - в нашому огляді.

Управління роторним перекидачем вагонів, контроль конвеєрної системи, вимірювання рівня сипучих матеріалів в бункерах - це завдання однієї технологічної ділянки, відповідальної за транспортування вугілля до топок котлів, місця спалювання вугілля, головного палива більшості ТЕС. У нашому огляді ми розглянемо ряд рішень по автоматизації обладнання на цій ділянці.

Для обчислення вильоту і висоти підйому оголовка стріли необхідно безперервне та автоматизоване вимірювання кута підйому стріли. Для вирішення цього завдання на портальному крані застосовні інклінометри, стійкі до вібраційних навантажень і екстремальних температур. Більше подробиць - у нашому огляді.